REVERSE ( TERS ) OSMOZ SİSTEMLERİ

            REVERSE ( TERS ) OSMOZ SİSTEMLERİ

oztermal waterwell ters osmoz sistemleri, Şebeke ve kuyu sularının içme suyuna dönüştürülmesinde, Çok düşük iletkenliğe sahip sular ile üretim yapan proseslerde, Atıksu geri dönüşüm proseslerinde,• Metal içeriği yüksek olan suların arıtımında,• Deniz suyundan tatlı su elde edilmesinde tercih edilirler.RO arıtım sisteminin temelinde yarı geçirgen membranlar vardır. Bu membranlar üzerindeki yarı geçirgen gözenek yapısı, saf suyun molekül çapından daha büyük, sudaki çözünmüş maddelerin molekül çaplarından daha küçük yapıya sahiptir.Membrana yüksek basınçlı su verildiğnde sadece saf su molekülleri ve sudaki eriyiklerin ancak %1-3’ü membran gözeneklerinden içeri nüfuz edebilir.

Böylece sudaki eriyikler çaplarına bağlı olarak minimum %98 oranında tutulurken askıda katı partiküller, bakteri ve virüs gibi mikroorganizmalar süzülmüş olur. Gözeneklerden geçemeyen daha yoğun moleküllü su drenaja verilirken aynı zamanda membranın tıkanması önlenmiş olur. 
Sistemler  tam otomatiktir, kullanımı pratiktir.Sistemin uzun süre hizmet verebilmesi, bakım ve koruma masraflarını en aza indirebilmek için konstrüksiyon paslanmazdan imal edilmiştir. Membran kılıfı isteğe bağlı olarak paslanmaz veya FRP seçilebilir. Yüksek basınç pompası dik milli santrifuj ve SS316 çeliktir. Flowmetre ve TDSmetre gibi sistem performansını anında gösteren aksesuarları vardır. RO arıtım sisteminin her koşulda mükemmel çalışması ve giriş suyu kesilmelerine karşı pompayı korumak için giriş basınç sensörü, rezerv tankı dolduğunda sistemi kapatacak seviye kontrol sistemi vardır.• Membranın uzun ömürlü çalışabilmesini sağlamak için autoflush (sistemde oluşabilecek tıkanmaları geciktirici otomatik yıkama vanası) ile sistem geri kazanımı ve pompa debi stabilizasyonunu sağlamak için ayar vanası kullanılmıştır.

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam43
Toplam Ziyaret255466
Bize Hemen Ulaşın

Kredi Kartı İle Ödeme

( KAPIDAN ÖDEME SEÇENEĞİMİZ 01.01.2013 TARİHİ İTİBARİ İLE SONA ERMİŞTİR.)

SU ARITMA SERVİS HİZMETLERİ

 - Su arıtma sistemi bakım sözleşmesi

- Su arıtma sistemi onarımı

- Filtre valfi değişim, bakım, onarım

- Reverse osmosis sistemi membran değişim, bakım, onarım

- Su yumuşatma sistemi reçine değişimi

- Aktif karbon değişimi

- Tortu filtresi kum değişimi 

- Uv lamba değişim, bakım, onarım

- Kartuş filtre değişimi, bakım, onarım

- Tezgahaltı su arıtma cihazı montaj, tamir, filtre değişimi

 

Kalite Belgerimiz

Ürünlerimizin CE ve TS EN 9001:2015 belgeleri mevcuttur.

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.921033.0530
Euro35.842835.9864
SuArıtmaMarket ÜRÜNLERİMİZ