MİNERALLER VE TABLET TUZ

 MİNERALLER VE TABLET TUZ

İyon Değiştirici Reçineler
    Suyu yumuşatmak veya başka bazı mineralleri almak için kullanılan, genelde sarı renkli kuma benzeyen sentetik bir malzemedir. Kullanıldığı suyun karakteristiklerine göre 3 ile 9 yıl arasında değişmesi gerekir. İyi bir reçine eşit tanecikli olmalı ve özel ambalajlarda muhafaza edilmelidir. Tane boyutu birbirinden farklı olan reçineler hem basınç kaybını artırır hem cihaz içinde oluklar oluşturarak kapasitenin önemli ölçüde(-%80) azalmasına sebep verirler. Kapasite düşmesi sebebi ile rejenerasyon esnasında harcanan rejenerant kimyasalının (tuz, vb.) birim maliyeti artar.
Granül Aktif Karbon
   Aktif Karbon absorbe özelliği sebebiyle en çok faydalanılan arıtma materyallerindendir. Her ne kadar rejenere edilerek kullanılsada belli periyotlarla değiştirilmesi gerekir. Süngerimsi yapısı ile ağırlığından fazla yer kaplayan ve hindistan cevizi kabuğundan elde edilen bu malzemenin çeşitli markalarını  portföyümüzde bulabilirsiniz. Konuyla ilgili bizimle irtibata geçmenizi tavsiye ederiz.
Filitrasyon Medyaları,Antrasit-Kuvars-Demir Arıtım Minerali,Su arıtma kimyasallarını isteğe uygun satışını yapmakta ve servisini gerçekleştirmektedir.

 

Tablet Tuz

 Su yumuşatıcı cihazlar rejenerasyon esnasında tuz kullanırlar. Kullanılacak olan tuzun seçimi reçinenin ömrünü ve verimini doğrudan belirler. Kalitesiz tuz kullanılan reçinelerde ağır metallerin birikimi sonucu çıkan problemlerle sıkça karşılaşılmaktadır.Arıtma tuzu rafine olmalı ve fire vermemelidir. Nem oranı yüksek, yani iyi kurutulmamış ucuz tuzlar tüketiciyi aldatmaktadır.
     Tuzlarımız kalitesi ispatlanmış, özel kaynaklarda üretilen, iki kere yıkanıp iki kere fırınlanan, firesiz,tuzdur. Tuz fiyatını sipariş miktarı teslim yeri ve teslim şekli belirler. Yumuşatma Cihazı Rejenarasyonunda kullanılan tuzlar, 25 kg. Çuval ambalajlıdır.

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam78
Toplam Ziyaret253255
Bize Hemen Ulaşın

Kredi Kartı İle Ödeme

( KAPIDAN ÖDEME SEÇENEĞİMİZ 01.01.2013 TARİHİ İTİBARİ İLE SONA ERMİŞTİR.)

SU ARITMA SERVİS HİZMETLERİ

 - Su arıtma sistemi bakım sözleşmesi

- Su arıtma sistemi onarımı

- Filtre valfi değişim, bakım, onarım

- Reverse osmosis sistemi membran değişim, bakım, onarım

- Su yumuşatma sistemi reçine değişimi

- Aktif karbon değişimi

- Tortu filtresi kum değişimi 

- Uv lamba değişim, bakım, onarım

- Kartuş filtre değişimi, bakım, onarım

- Tezgahaltı su arıtma cihazı montaj, tamir, filtre değişimi

 

Kalite Belgerimiz

Ürünlerimizin CE ve TS EN 9001:2015 belgeleri mevcuttur.

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.548332.6787
Euro34.904535.0444
SuArıtmaMarket ÜRÜNLERİMİZ