SEPARATÖR VE KARTUŞLU SU FİLTRELERİ

SEPARATÖR VE KARTUŞLU SU FİLTRELERİ

 

öztermal waterwell separatörler ,su içinde mevcut kum, mil gibi kaba partiküllerin filtrasyonu için kullanılmaktadır. Bu sistemler ile 75 µ mertebesinde filtrasyon sağlanmaktadır. Özel dizayn edilmiş iç yapıları sayesinde sudan daha ağır olan kaba tortular santrifüj kuvveti yardımıyla sudan ayrılarak separatör filtrenin alt kısmında tutulmaktadır. Sistem manuel olarak boyutlandırıldığı gibi otomatik olarak ta dizayn edilebilmektedir. 
Öztermal waterwell mekanik ön filtreler, içme suyu filtrasyon sistemleri gibi suyu filtre etmek için kullanılırlar.Ön filtrelerin tesisat üzerinde bağlanması, filtrelenmiş suyun tek bir noktadan değil de ev, işyeri gibi kullanıldığı mekanın her yerinde elde edilebilmesini sağlar. 
Tortu filtrasyon, aktif karbon, reçine ve medya filtreleri, tam değerlik filtreleri, big blue filtreleri gibi tipleri vardır. Ön filtrasyon yaparlar. Bir filtre kabı içindeki kartuş filtre, ön filtrasyonu yapar. 5,10 ve 20” büyüklükte olan kartuşlar vardır.Paslanmaz çelikten imal gövdeler, gıda ve ilaç endüstrisi  uygulamalar ve yüksek debiler için uygundur. Bütün standart büyüklükteki filtre kartuşlarına uygundur. Konut, ticari ve endüstriyel uygulamalar için değişik tip ve büyüklükleri vardır. Paslanmaz çelikten imal edilen kartuş gövdeleri. Tüm tortu ve koku giderici kartuşlara uygundur.

 

 
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam43
Toplam Ziyaret255466
Bize Hemen Ulaşın

Kredi Kartı İle Ödeme

( KAPIDAN ÖDEME SEÇENEĞİMİZ 01.01.2013 TARİHİ İTİBARİ İLE SONA ERMİŞTİR.)

SU ARITMA SERVİS HİZMETLERİ

 - Su arıtma sistemi bakım sözleşmesi

- Su arıtma sistemi onarımı

- Filtre valfi değişim, bakım, onarım

- Reverse osmosis sistemi membran değişim, bakım, onarım

- Su yumuşatma sistemi reçine değişimi

- Aktif karbon değişimi

- Tortu filtresi kum değişimi 

- Uv lamba değişim, bakım, onarım

- Kartuş filtre değişimi, bakım, onarım

- Tezgahaltı su arıtma cihazı montaj, tamir, filtre değişimi

 

Kalite Belgerimiz

Ürünlerimizin CE ve TS EN 9001:2015 belgeleri mevcuttur.

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.921033.0530
Euro35.842835.9864
SuArıtmaMarket ÜRÜNLERİMİZ